Klubbmestere

Klubbmestere2019-01-10T18:35:01+00:00

Klubbmestere 2017

Vi gratulerer klubbmestere for 2017

Agility

Klasse stor:

  1. Trond Pedersen og Zeke
  2. Saga Pedersen og Felix
  3.  Kristine L Stokmo og Nox

Klasse Mellom:

  1.  Kristine Langen Stoko  og Gaia
  2. Linda Gran og Tara

Klasse liten:

  1. Lindas Stensrud og Ellie
  2. Janne Lillengen og Beauty
  3. Signe Marthinsen og Tutta

Lydighet

LP1:

  1. Nina Sandberg og Lucy

LP2:

  1. Christina Molin og Felix
  2. Nina Sandberg og Kira
  3. Brita M Johnsen og Pippi

LP3:

  1. Monica Nilsen og Humla
  2. Brita M Johnsen og Nanna

 

Rallylydighet

KL 1 :

  1. Inger Lise Kristiansen og Belive
  2. Rachel Hamre og Link

Kl 2:

  1. Monica Nilsen og Humla
  2. Inger Lise Kristiansen og Wayli
  3. Christina Molin og Felix

KL3:

  1. Rachel Hamre og Frost
  2. Inger Lise Kristiansen og Bea

Klubbmestere 2016

Vi gratulerer klubbmestere for 2016

Agility

Klasse stor:

  1.  Unni Mork og Mio
  2.  Johanne Stake og Iver
  3. Linda Gran og Tara

Klasse Mellom:

  1.  Kristine Langen Stoko  og Gaia

Klasse liten:

  1. Tommy Kjennerud og Betty
  2. Tomm Kjennerud og Ronja
  3. Brian Martinsen og Tutta

Lydighet

LP1:

  1. Tommy Kjennerud og Tonja
  2. Charlotte Tautra og Moltres
  3. Marianne Bergan og Prima

LP2:

  1.  Marianne Bergan og Alfred
  2. Inger Lise Kristiansen og Wayli

LP3:

  1. Monica Nilsen og Humla
  2. Inger Lise Kristiansen og Bea
  3. Mari- Ann H. Amundsen og Reggae

 

Rallylydighet

KL 1 :

  1.  Ingvill Andersen og Donzi
  2. Linda Stensrud og Betty

Kl 2:

  1.  Monica Nilsen og Humla

Klubbmestere 2015

Vi gratulerer klubbmestere for 2015

Agility

Klasse stor:

  1.  Unni Mork og Mio
  2.  Kristine Langen Stokmo og Nox

Klasse Mellom:

  1.  Henning Stokmo  og Gaia

Klasse liten:

  1. Linda Stensrud og Ellie
  2. Grete Mork og Molly
  3. Janne Lillengen og Beauty

 

Lydighet

LP1:

  1. Christina Molin og Felix
  2. Linda Stensrud og Ellie
  3. Rachel Hamre og Frost

LP2:

  1.  Tonje Sem Røren og Ariel

LP3:

  1. Inger Lise Krstiansen og Bea
  2. Mari- Ann H. Amundsen og Reggae
  3. Lisa Selin  og Dina

 

Bruks

Rekrutt:

  1.  Janne Kristiansen og Tiwaz
  2. Rachel Hamre og Frost

KL D :

  1. Mari-Ann H. Amundsen og Reggae
  2. Lisa Selin og Alice

Kl A:

  1. Lisa Selin og Dina

 

 

 

Rallylydighet

KL 1 :

  1.  Marianne Aas med Vikki

Kl 3:

  1.  Mari-Ann H. Amundsen og Reggae

Klubbmestere 2014

Vi gratulerer klubbmestere for 2014

Agility

Klasse stor:

  1.  Kristine Stokmo og Nox
  2.  Grete Mork med Mio
  3.  Sten Hoffstad med Ella

Klasse Mellom:

  1.  Reni Kristiansen  og Lord
  2.  Kristine Stokmo og Gaia
  3.  Ann Sophie Jørum og Arwen

Klasse liten:

  1. Janne Lillengen og Beauty
  2. Tommy Kjennerud og Ronja
  3. Signe Martinsen og Tutta

Lydighet

Rekrutt: Gry Høen og Lykke

LP1:

  1. Maiken Borgersen og Brigadens Frost
  2. Kjersti Horgen og Kira
  3. Tonje Sem Røren og Arwen

LP2:

  1.  Brita M Johnsen og Nanna
  2.  Eli Næsset og Nico

LP3:

  1.  Lene Nikolaisen og Mathilde
  2.  Mari-Ann Amundsen og Reegae
  3.  Inger Lise Krstiansen og Whylie

Bruks

KL A/B :

  1.  Ann Riise og Jade

Kl D/C:

  1.  Nina Sandberg og Kira
  2.  Gunnar Gerhardsen og Juni